Evidencia záujemcov na pozíciu tréner

Ahojte tréneri/trénerky, vzhľadom k množstvu záujemcov v pilotnej fáze sme sa rozhodli všetkých ďalších záujemcov o trénerov/ky v našom programe evidovať v tejto databáze, aby sme mohli pripravovať ďalšie školenia už v priebehu budúceho roku a mohli Vás nasadiť v prípade splnení všetkých podmienok* do programu.

Nutnými podmienkami na dohodu o pracovnej činnosti sú (program sa realizuje na prvom stupni ZŠ počas školského vyučovania):

Odmena: 20 €/ brutto /hod

V prípade záujmu Vás prosíme o vyplnenie formuláru nižšie.

Oslovovať budeme len vybraných uchádzačov.

*priame oslovenie do programu po vyplnení formulára vyššie, účasť na školení, úspešné absolvovanie teoretickej a praktickej časti školenia (test a praktický výstup vyučovacej jednotky), predloženie všetkých potrebných podkladov k programu, bezúhonnosť a časová dostupnosť v dopoludňajších hodinách (8:00-13:00 počas celého týždňa).